Ja o Sobie

Od ponad 17 lat działam dla WAS w branży marketingu tradycyjnego jak w sieci, projektując szerokie kampanie reklamowe z bogatym content marketing, tworząc spójne systemy identyfikacji wizualnej firmy a czasami budując profesjonalne  strony i sklepy www – DOŚWIADCZENIE DOŚWIADCZENIE i jeszcze raz NAUKA :).

Liczba ukończonych projektów gwarantowało firmom korzystającym z moich usług, wzrost sprzedaży, budowę profesjonalnego systemu zamówień, a także zwiększenie widoczności oferty bez zbędnych problemów (kosztów).

Od września 2016 jestem zatrudniony na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu i Planowania Rozwoju w firmie produkującej wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny Alpina (www.e-alpina.pl). Do moich zadań należy bieżąca analiz zapotrzebowania rynku, uspójnienie i profesjonalizacja wizerunku firmy w Europie i zadania typowo marketingowe mające na celu zwiększenie interakcji z obecnymi klientami, informowanie ich o nowościach w ofercie,  a także działania  SEO optymalizacyjne na kraje Hiszpania, Czechy, Włochy i Niemcy.

Moja znajomość zasad marketingu, e-commerce i SEO poparta jest ponad dwudziestoma kompleksowymi projektami, z czego mały wyrywek postaram wam się pokazać w przykładach do moich wpisów i także przedstawię parę przykładów związanych z firmą Alpina w której obecnie jestem zatrudniony a wcześniej współpracowałem przez 7 lat.

Najczęściej powierzano mi zadania związane z profesjonalnym, identyfikacji wizualnych firmy, tworzeniem stron www i sklepów internetowych, projektowanie scenariuszy rozmów telemarketingowych, prowadzeniem kampanii reklamowych w systemie Google + Facebook + Twitter + Google AdWords oraz ich raportowanie na podstawie tablic w Google Analytics lub w systemie Sales Mango.

Jeżeli chciałbyś abym pomógł ci rozwiązać konkretny problem marketingowy lub chcesz abyśmy razem nawiązali współpracę to zapraszam do kontaktu ze mną.