Ja o Sobie

Od ponad 19 lat działam w branży e-commerce, marketingu tradycyjnego jak w sieci, projektując szerokie kampanie reklamowe z bogatym content marketing, tworząc spójne systemy identyfikacji wizualnej firmy a czasami budując profesjonalne  strony i sklepy.

Liczba ukończonych projektów gwarantowało firmom korzystającym z moich usług, wzrost sprzedaży, budowę profesjonalnego systemu zamówień, a także zwiększenie widoczności oferty bez zbędnych problemów (kosztów).

Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku E-commerce Manager Grupy Aptek Prima gdzie odpowiadam za profesjonalizację kanału sprzedaży leków przez internet. Do moich zadań należy bieżąca zarządzanie zespołem, poszerzenie oferty e-apteki z 1000 do ponad 2000 pozycji dostępnych w wysyłece 24h. Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z firmami farmaceutycznymi.

Moja znajomość zasad marketingu, e-commerce i SEO poparta jest ponad dwudziestoma kompleksowymi projektami, z czego mały wyrywek postaram wam się pokazać w przykładach do moich wpisów.

Najczęściej powierzano mi zadania związane z przeprowadzeniem działań SEO, budowa kampanii w Google ADS i Meta Business Suit. Zajmowałem się, także  projektowaniem identyfikacji wizualnych firmy, tworzeniem stron www i sklepów internetowych, projektowanie scenariuszy rozmów telemarketingowych.

Jeżeli chciałbyś abym pomógł ci rozwiązać konkretny problem marketingowy lub chcesz abyśmy razem nawiązali współpracę to zapraszam do kontaktu ze mną.